Planszówkowy Kalendarz Adwentowy Board&Dice

Witajcie!

Jest nam ogromnie miło oznajmić, że właśnie startujemy z niezwykłą promocją w ramach naszego sklepu internetowego (http://shop.boardanddice.com). Akcja promocyjna trwać będzie od 1 do 24 grudnia i przyjęła nazwę Planszówkowy Kalendarz Adwentowy Board&Dice. Dlatego, jeśli interesują Was nasze gry, gadżety czy plakaty, chcecie je mieć albo komuś sprezentować? Śledźcie nas codziennie a może znajdziecie coś, co przykuje Waszą uwagę. NIeco więcej szczegółów w poniższym nagraniu.

Czyli w skrócie: 24 dni promocji, z czego każda trwać będzie dokładnie jeden dzień, a po upływie tego czasu rozpoczyna się kolejna promocja. Propozycje z każdego dnia nie będą się powtarzać, a gratisy i niespodzianki będą ciągle wymieniane. W zasadzie dla każdego coś miłego w różnych konfiguracjach i z różnymi prezentami.

Dlatego jeśli jesteście ciekawi, co tam wykombinowaliśmy i jakie prezenty możecie otrzymać, obserwujcie nasz profil na facebooku lub subskrybujcie kanał na Youtube.

A tymczasem pierwszy dzień promocji pora powitać!

1grudnia

Jako, że mamy już 1 grudnia, pora podzielić się z Wami pierwszą promocją: Exoplanets + dodatki: Space (16 kafli przestrzeni kosmicznej), Stars (4 kafle rdzeni gwiazd), Gravity (dodatek grawitacja z kaflem grawitacji, pudełeczkiem i czarnymi kryształami grawitacji) w cenie 139 zł, czyli w rynkowej cenie gry.

Zapraszamy Was zatem serdecznie na stronę http://shop.boardanddice.comniech Mikołaj będzie z Wami!